25 травня 2010 Музикант у найширшому розумінні цього слова Дмитро Гарбуз поділився міркуваннями щодо свого місця на українській сцені, розповів про відповідальність перед глядачами та назвав своїх основних конкурентів у боротьбі за мільйон.
Ти композитор і виконавець одночасно. В якій ролі почуваєшся комфортніше?
- Обидві ці речі є окремими і чудово співіснують в мені. Безумовно, вони доповнюють одна одну, але все одно є різними. Скрипаль може грати на скрипці та писати твори для будь-якого іншого музичного інструмента, а потім їх так само виконувати. В його репертуарі може бути і Паганіні, і його власні композиції. Я розділяю себе-співака та себе-композитора, проте не виключаю жодну з цих діяльностей.
Якщо згадати усі твої виступи на "Суперзірці", яке амплуа було тобі найближчим?
- Мені дуже близька чуттєва музика, хоча і танцювальні пісні люблю виконувати. Я мислю себе концертними рамками, а там повинні бути як динамічні твори, так і зворушливі, душевні композиції. Тому концептуально я би хотів розвиватися паралельно у двох напрямах. Що стосується композиторства, то я пишу і латину, і рок, і лірику, й електро, і, навіть, шансон, - всі ці жанри по-своєму мені подобаються.
Чи став тобі в нагоді той факт, що ти вже був знайомий публіці за деякими телевізійними проектами?
- В цьому були позитивні сторони – хоча б те, що в мене вже був досвід співу у прямому ефірі. Все інше, що відбувалося на "Суперзірці", було для мене повністю новим, і я б не став порівнювати попередні телевізійні шоу з цим.
Відчував особливу відповідальність перед глядачами, які тебе вже знали до цього?
- Безумовно, так. Це була одна з причин, чому я з самого початку не хотів йти на кастинг. Нібито я вже "засвітився" у телевізорі, але в мене ж не було ще досвіду таких виступів, щоб я був у центрі уваги на сцені.
Чи є речі, які ти вперше спробував на проекті?
- Можливо, перевтілення у різні образи. Я зрозумів для себе, що радо виходив би на сцену так, як виглядав у номері "Романс". Мені запам’яталися відчуття під час виконання пісні "Pretty woman". На останньому концерті я навчився одночасній динаміці в голосі та рухах. Всі ці емоції я пережив вперше.
Вважаючи на твій вік, чи важко було вчитися та адаптуватися до нових умов?
- Вчитися абсолютно не важко, адже це є нескінченний процес, якому я готовий присвятити усе своє життя. Що стосується адаптації, то вона навряд чи залежить від віку – скоріше від внутрішньої психології. За темпераментом я холерико-меланхолік, тому потребую трохи більше часу для освоєння чогось, пристосування до зовнішніх умов. Це було і в більш ранньому віці, і, мабуть, вже не зміниться у майбутньому.
Які твої якості можуть тобі допомогти виграти в цьому шоу, а які – навпаки завадити?
- В мене є така риса – "ботанство". Я розбираю кожну композицію до найменших деталей, і часом ця старанність стає надмірною. Вона може мені одночасно допомогти і стати на заваді перемоги в "Суперзірці".
Кого ти вважаєш своїм головним конкурентом у фіналі?
- Чисто технічно це Вєра Варламова та Вікторія Корженок – вони, на мою думку, найсильніші суперниці. Проте я не можу сказати, що в них є певні якості, які я б хотів запозичити собі. У кожного з нас свій шлях.
Чи досяг ти своєї початкової мети участі в шоу?
- Я хотів бути не за кадром, а в центрі подій. Не їхати у вагоні, а сидіти в кабіні машиніста. Усвідомити, що все залежить виключно від мене, і людина здатна змінити будь-які обставини, якими вона не задоволена. Цієї мети я досяг.
Слідкуй за перебігом подій проекту "Суперзірка" в офіційних групах ВКонтакте та Facebook.
Источник: Проект «Суперзірка»
|