30 квітня, особи, які захопили адміністративну будівлю Південного гірничо-збагачувального комбінату (ПГОК) у Кривому Розі, вчинили напад на журналістів «1+1» і 9-го каналу (Дніпропетровськ). Про це повідомляє УНІАН з посиланням на постраждалих журналістів.
Кореспондент телеканалу «1+1» Олена Шворак пояснила УНІАН, що 30 квітня вона разом із оператором приїхала на ПГЗК, для того, щоб взяти інтерв'ю в голови правління підприємства. «Після інформації про зміну керівництва на комбінаті ми одержали редакційне завдання розібратися в ситуації. Ми абсолютно спокійно пройшли в будівлю підприємства, проте несподівано на нас накинулися невідомі бритоголові чоловіки, почали хапати руками за камеру, штовхати. Після втручання керівника юридичного відділу ПГЗК, нам вдалося піднятися до кабінету генерального директора комбінату», - розповіла вона.
Але вже звідти, за її словами, журналістів буквально винесли невідомі люди. «З кабінету директора вийшло приблизно п'ятнадцять чоловік, які нас схопили і потягнули на вулицю, при цьому дівчинку з 9-го каналу взагалі мало не скинули зі сходів. Нас постійно штовхали, і в мене, і в оператора достатньо синців. В результаті цієї штовханини нам пошкодили камеру», - сказала журналістка і додала: «Люди, які виштовхували нас з будівлі комбінату так і не представилися, незважаючи на те, що ми неодноразово показували їм свої посвідчення», - підкреслила Олена Шворак.
Найнеприємніше, на її думку, це те, що напад на журналістів відбувався практично на очах співробітників міліції, які були присутні на території ПГЗК. «Я двічі зверталася до них за допомогою, але вони нас просто ігнорували. Спочатку, ми підійшли до одного з міліціонерів, але він сів в машину і закрив вікно. Потім ми спробували звернутися до начальника Інгулецького РВВС, який просто від нас втік», - зазначила журналістка.
У свою чергу кореспондент 9-го каналу Ганна Мандрикіна повністю підтвердила слова своєї колеги з «1+1». «Ми приїхали на комбінат одержати коментарі стосовно зміни керівництва, але зіткнулися з невідомими, які напали на нас вже в адміністративній будівлі комбінату і силою не дозволяли пройти у приймальню генерального директора. Мого оператора вдарили по ребрах і вивели за територію підприємства. Мені все ж таки вдалося пройти з колегами до приймальні директора ПГЗК, але там на нас знову напали і практично спустили зі сходів. Міліція, яка знаходилася на території ПГЗК, абсолютно не реагувала на наші прохання про допомогу», - додала вона.
За словами Олени Шворак, журналісти поїхали в Інгулецький РВВС, де написали заяви про протиправні дії невідомих на території ПГЗК.
Источник: Телекритика
|