Група компаній «1+1» планує перезапустити телеканал «Сіті» та скоротити понад 50% штатних співробітників. Віталій Докаленко залишає посаду генерального директора каналу. Про це повідомляє прес-служба групи.
Як уточнили «Телекритиці» в прес-службі, «Сіті» перестане бути міським і регіональним каналом і має намір розширити тематику й аудиторію. Канал орієнтуватиметься на сімейну аудиторію.
У найближчі місяці канал працюватиме у звичному режимі, а оновлення вийдуть в ефір у другому кварталі 2012 року. У перехідний період «Сіті» транслюватиме традиційні лінійки - кулінарні та розважальні шоу, анімацію та серіали.
Також у групі компаній «1+1» наразі обговорюється питання зміни назви каналу «Сіті».
«Ми зацікавлені у тому, щоб зробити всі канали групи успішними бізнес-проектами, які цікаві різним аудиторіям. Керівництво групи прийняло рішення розширити мовлення каналу "Сіті" та кардинально оновити програмну концепцію, - наголошує генеральний директор групи Олександр Ткаченко. - Ми вважаємо, що нова концепція відмінно доповнить існуючу лінійку каналів групи та приверне нову цікаву для рекламодавців аудиторію».
У зв'язку із цими перетвореннями відбудуться «радикальні зміни організаційної структури», у рамках яких планується скорочення понад 50% штатних співробітників. З яких саме посад будуть скорочені люди, у прес-службі не повідомили, однак зазначили, що це вирішуватиметься сьогодні, 16 січня, на зборах трудового колективу.
У групі «1+1» наголошують, що всі скорочення проводитимуться з попереднім повідомленням та виплатою грошової компенсації відповідно до трудового законодавства.
Віталій Докаленко залишає посаду генерального директора каналу «Сіті» й очолить нову продакшн-компанію групи. Оскільки, за інформацією прес-служби, виробництво якісного контенту є пріоритетним завданням для групи. Хто буде новим керівником «Сіті» - у прес-службі обіцяють повідомити згодом.
Нагадаємо, «Сіті» розпочав мовлення в грудні 2006 року. Телеканал виник на базі «Гравісу», заснованого у 1995 році. Спершу мав статус міського, а згодом регіонального мовника.
Источник: Телекритика
|