За підсумками 2012 року, дитячий телеканал номер один в Україні «Піксель» став абсолютним рекордсменом за удиторією 4-9 (міста 50 тис.+). З часу переформатування каналу середня частка телеперегляду за вказаною аудиторією сягла позначки 4,73%, тоді як 2011 року вона становила всього 0,07%!
Також високих показників каналу вдалось сягти за аудиторією жінки 25-35. Порівняно із 2011 роком, середня частка за вказаною аудиторією зросла до 0,93, що у 5 разів перевищує відповідні показники попереднього року.
Протягом 2012 року «Піксель» також динамічно нарощував частку перегляду за аудиторією 18-54 (міста 50 тис.+). Порівняно з 2011 роком, частка перегляду за вказаною аудиторією сягла позначки 0,40%, що на 233% більше за відповідні показники попереднього року.
2012 року «Піксель» став першим українським дитячим каналом, який запустив якісний навчальний проект власного виробництва. «ТВ-Абетка» - проект, що навчає малюків українських літер та слів, одразу завоював прихильність аудиторії. Середня частка перегляду програми сягла позначки 0,68%, що на 70% перевищило середню частку каналу за аудиторією 18-54, міста 50 тис.+.
Згідно із аналітичними даними, найрейтинговішими проектами телеканалу «Піксель» 2012 року стали такі мультсеріали, як «Баранчик Шон» (Shaun the Sheep), «Овечки-чемпіони» (Championsheeps), «Смішарики» (Смешарики), «Шафа Хлої» (Chloe's Closet), «Сім'я Чомучок» (Why Why Family), а також блок розвиваючих телепрограм від одного з найвідоміших дитячих телеканалів світу «Baby TV».
Телеканал «Піксель» з'явився у ефірі 15 квітня 2012 року. Канал дивляться наймолодші глядачі разом зі своїми батьками. Основу програмного наповнення «Пікселя» становлять навчальні, пізнавальні, розвиваючі та якісні розважальні проекти для наймолодшого глядача. У листопаді 2012 року журі національної премії України в галузі телебачення «Телетріумф» визнало телеканал «Піксель» «Відкриттям року».
Наступного, 2013 року телеканал планує і надалі нарощувати показники за вказаними аудиторіями, а також запустити нові якісні проекти власного виробництва.
Источник: Телекритика
|