Вона – єдина жінка у четвірці суворих суддів популярного телешоу «Танцюють всі!». Поважні Олексій Литвинов, Сиско Гомез, Влад Яма і Тетяна Денисова, побувавши у 29 містах України й обравши двадцятку найліпших танцівників, нині щоп’ятниці у прямому ефірі СТБ оцінюють їхні виступи. Невдовзі ця четвірка та телеглядачі визначать переможця, що своїм талантом відвоює 100 тисяч гривень.
…Хореограф Тетяна Денисова – засновниця і керівник «JB ballet» у Німеччині, останні п’ять років робить постановки в Європі, заміжня, виховує восьмимісячного сина Лева. З її слів, вагітність минала дуже гармонійно й легко, себто жінка у звичному для себе режимі працювала до самих пологів, а народжувати поїхала …з репетиції. Отож, про подробиці свого життя та кар’єрного зростання Тетяна зголосилася повідати СіДу.
– Тетяно, телеглядачам і читачам передусім цікаво, звідки родом талановита улюблениця?
– О, я народилася в глибинці, у селі на Калінінградщині, в сім’ї виховательки дитячого садка й моряка. Але коли мені було два роки, тата направили працювати до Севастополя. Так ми опинилися в Україні… П’ятилітньою батьки мали намір відвести мене до якоїсь секції: мама була за танці, а тато наполягав на спорті. Якраз тоді маму доправили в пологовий будинок. Тож батько скористався моментом і таки завів мене до тренерів художньої гімнастики. Відтак п’ять років я присвятила спорту. Але коли мені виповнилося десять, любов до танців усе ж перемогла. Хотіла вступити до Ленінградського хореографічного училища ім. Ваганова (нині це Академія російського балету). Батьки були навідріз проти. Та я наполягала і сказала, що якщо не відвезете, то піду до Ленінграда пішки шпалами. Рідні здалися... Конкурс був величезним: близько тридцяти охочих на місце! Діти з усього СНД і не тільки приїхали проявити себе. Але я вступила!
Згодом за сімейними обставинами мені таки довелося покинути навчання у Пітері й забути про професійний балет. Щоправда, невдовзі я продовжила навчання в КНУКМ, де створила свій колектив, у якому була і хореографом, і танцівницею…
– Наразі ти хореограф міжнародного рівня. Певно, мала чудових вчителів, чи все ж талант і бажання стали вирішальними у тому, що згодом опинилася в Німеччині?
– Мій рівень, як танцівниці та хореографа, – це результат постійної роботи над собою, завзятості, наполегливості, старанності й витримки. Все, чого я досягнула в кар’єрі, стало можливим лише завдяки моєму великому бажанню і, звісно, таланту. Багато в чому я була сама собі вчителем. Але коли вирішила створити власну групу, зустріла в Києві людей, які допомогли молодому початківцеві-хореографу розпочати справу, і я дуже вдячна їм за це. Адже тоді мені було всього 21 років… Отож, зі своїм балетом у столиці я пропрацювала близько трьох років. Паралельно викладала хореографію в естрадно-цирковому коледжі. Саме сюди щороку на випускні іспити з’їжджаються імпресаріо й агенти зі всього світу. Вони помічали мою роботу, постійно робили пропозиції, але я довго не наважувалася на переїзд. Утім настав момент, коли захотілося більшого розвитку, відтак виїхала з трупою до Німеччини, де ось уже п’ять років ставимо шоу. П’ять-шість разів на тиждень ми збираємо заповнені зали, незважаючи на те, що середня вартість квитків – 120 євро. Окрім цього, я працюю як хореограф і режисер-постановник різних шоу та циркових номерів у багатьох інших країнах Європи…
– Тетяно, який наразі у тебе графік? Мабуть, доводиться постійно переїжджати з Німеччини до України? Чи поки триває проект, ти з сім’єю оселилася тут, у Києві?
– Графік дуже напружений, адже, окрім роботи в Німеччині і проекту «Танцюють всі!», я працюю з іншими артистами, як режисер-постановник номерів. До мене вже вишикувалася черга! Деякі люди чекають роками... Щодо проекту «Танцюють всі!-2», то щотижня прилітаю спеціально на прямі ефіри. У такому шаленому ритмі нашій сім’ї дуже важко, бо бачимося рідко. Щоправда, я таки примудряюся заскочити до чоловіка бодай на деньочок…
– Чому під час відбору танцівників на «Танцюють усі!» ти була такою вимогливою?
– Дорога до успіху завжди терниста, помилок тут не вибачають. Щоб досягти чогось, треба мати силу духу, знати, чого ти хочеш і не відступати… Без сумніву, українські танцівники найкращі й за зовнішніми даними, і професійними. Мені доводилося працювати з артистами з інших країн: з ними по-іншому. Наші артисти все роблять з душею, чого бракує іноземцям. Однак, коли танцюрист приходить на кастинг до мене, то я зважаю не лише на зовнішні дані (пропорційність, статура) і талант, а й на те, чи відповідальний. До того ж не приймаю танцівників з непоступливим характером, адже такі псують атмосферу в колективі... Стосовно учасників проекту, то вони тільки починають демонструвати свої здібності. Але, не приховую, улюбленців маю…
– Тетяно, ти чудово виглядаєш. Який секрет твоєї вроди, хорошої фізичної форми?
– Найголовніший секрет – моя професія. Я людина мистецтва, творчі настрої та ідеї окрилюють мене. Будь-яка постановка – новий ковток переживань, емоцій. А коли все, що ти задумав, виходить – настає момент задоволення, який відображається на внутрішньому стані… Фізичну форму підтримую уроками класичного танцю, до того ж усі постановки сама протанцьовую. Ще я люблю бігати: тоді морально відпочиваю. На фітнес-центри, масаж часу не маю, ці жіночі радощі проскакують мимо мене. Сплю мало. Моя краса народжується в гармонії, яка своєю чергою настає в результаті того, що роблю улюблену справу...
Автор: Жанна КУЯВА, м. Київ, "Сім'я і дім"
Источник: СТБ
|