Кияни відмовляються від кабельного телебачення. Біля офісу компанії ”Воля-кабель” на столичній вул. Райдужній, 27 черги. "Мене не влаштовує якість. То картинка на екрані квадратиками, то нема сигналу, — скаржиться жителька Оболоні Наталя Козина, 56 років. — А ще російські канали перестали показувати". Жінка стоїть у черзі із 20-річною донькою Марією. Дівчина тримає в руках коробки з двома декодерами, пристроями для цифрового телебачення.
— Я ще й за сусідку прийшла написати заяву, їй 80 років, — продовжує Козина. — Вона теж перестала дивитися кабельне, а платіжки все одно приходять. Щоб відключитися, треба за місяць написати заяву. Оце й стоїмо в черзі кілька годин.
Із черги чути:
— Дівчата, ви можете швидше обслуговувати людей? Цілий день треба стояти!
Разом з орендою декодера кабельне телебачення обходиться киянам у 60 грн на місяць. Із лютого 2009-го ”Воля-кабель” планує підвищувати ціни на 25–30%. Компанія пояснює це економічною ситуацією в країні та підвищенням курсу долара.
— За вихідні до нас звернулося 440 киян, із них лише 36 із приводу відмови від послуг. Це значить, що людям потрібно було додатково роз’яснити правила користування. Зазвичай такі люди продовжують договір, — пояснюють у прес-службі ”Волі-кабель”. — Більшість відмовляються через переселення на інше місце. Інші не дивляться телевізор. Усього нашими послугами користуються 380 тисяч киян.
Пенсіонерка Валентина Літковець, 65 років, минулої суботи вистояла в черзі півтори години:
— Здаю декодер, бо поставила собі антену-тарілку, — пояснює. — Приладдя разом зі встановленням обійшлося у 850 гривень. Ми із дідом тепер дивимося що хочемо і не мучимося. Платити кожен місяць не треба. Давно було від кабельного відказалися. Раніше я платила кожен місяць по 75 гривень, бо в мене в хаті не один телевізор, а два. Виходить, що тарілка мені окупиться за рік.
Источник: СКТУ
|